NK Rječina: Za DJ Macolu prikupljeno oko 18 tisuća kn

Ljubitelji nogometa odazvali su se, sredinom  svibnja, pozivu Nogometnog kluba Rječina. Prema prvim informacijama, humanitarnom akcijom, prikupljeno je oko 18 tisuća kuna za liječenje Dalibora Marušića. Lijepa atmosfera i popunjene tribine krasile su utakmicu 19. kola Prve županijske lige između Nogometnog kluba Rječina i Nogometnog kluba Lovran.

Rječina i Lovran remizirali u Dražicama. Za domaću momčad utakmica je idealno započela, već u desetoj minuti Kristijan Bura je lijepo na lijevoj strani primio Kaurinovu loptu, sjurio se prema golu i preciznim udarcem pogodio suprotni kut, iskusni Lovranov vratar Aleksandar Bradičić, jedan od ponajboljih pojedinaca u redovima gostujuće momčadi, bio je nemoćan – 1:0, prenosi SportCom. Nadalje, u 32. minuti igre Kaurin iz NK Rječina je nespretno u neopasnoj situaciji u kaznenom prostoru sapleo Sroka, a Dominik Božičić bio je precizan s bijele točke – 1:1. Što je bio i konačni rezultat utakmice.

Svih 90. minuta igre notometaši Rječine imali su odličan impuls s tribina. Naime, mlađahna najvijačka skupina Dive ribe neumorno je navijala. Domaća momčad im se po završetku utakmice otišla zahvaliti.

Hvala svima koji su svojim donacijama, u vidu kupnje ulaznice ili prigodne majice, sudjelovali u humanitarnoj akciji.